Wyniki międzyświetlicowego konkursu plastycznego: „Książka – wielka skarbnica wiedzy”

Z przyjemnością informujemy, że międzyświetlicowy konkurs plastyczny pt.: „Książka – wielka skarbnica wiedzy”, organizowany przez nauczycieli świetlicy z naszej szkoły,  został rozstrzygnięty.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w tegorocznej I edycji konkursu plastycznego pt.: „Mój ulubiony bohater”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci uczęszczających do klas 1-3. Uczniowie mogli wybrać technikę oraz formę wykonania pracy: płaską lub przestrzenną.

W kategorii praca przestrzenna komisja konkursowa wyłoniła następujące prace:

1 miejsce: Zofia Woźny „Czerwony Kapturek”,  Szkoła Podstawowa nr 39

2 miejsce: Julianna Klimza „Cukierek”,  Szkoła Podstawowa nr 39

3 miejsce: Natalia Piątek „Pinokio”,  Szkoła Podstawowa nr 32

Wyróżnienie: Henryk Świerkowski  „Roboty i drony”, Szkoła Podstawowa nr 77 im. Tadeusza Różewicza

W kategorii praca płaska nagrody zdobyli:

1 miejsce: Sara Wójtowicz „Scooby-Doo”, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3

1 miejsce: Mateusz Ledzion „Kubuś Puchatek”, Szkoła Podstawowa nr 4

2 miejsce: Nikola Czepiel „Bambi”, Zespół Szkolno-Przedszkolny  nr 14 Szkoła Podstawowa nr 24

3 miejsce: Hanna Zmysłowska „Harry Potter”,  Zespół Szkolno-Przedszkolny  nr 14 Szkoła Podstawowa nr 24

Wyróżnienie: Amelia Gwiazda-Rzepecka „Kolorowe Skarpetki”, Szkoła Podstawowa nr 4  oraz Sofiia Krainia „Szary domek”, Szkoła Podstawowa nr 118

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Agata Biernacka

Aleksandra Brzezicka