Rozstrzygnięcie konkursu ,,Słowo sensoryczne w języku angielskim”

4 listopada 2021 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczno-językowy na słowo sensoryczne. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas 1-3. Zadaniem uczniów było przedstawienie wybranego słowa za pomocą tego co to słowo oznacza. Uczniowie wykazali się wielką kreatywnością, używając do przedstawienia swoich słów różnych materiałów a także produktów spożywczych.

Wpłynęło mnóstwo pięknych prac. Pierwsze miejsce zajęła praca Hanny W. z klasy 1d, która przedstawiała słowo ,,wool” z użyciem wełny. Drugie miejsce zajęła praca Jana S. z klasy 3b, która przedstawiała słowo „shell” wyklejone muszlami. Miejsce trzecie zdobył Antonio Ł. z klasy 2e, którego praca przedstawiała słowo ,,pumpkin”. Wiele pięknych prac konkursowych zostało wyróżnionych. Zwycięskie i wyróżnione prace zostały zaprezentowane na wystawie szkolnej w celu propagowania znajomości słownictwa.

Natalia Hoffman-Hulak
Dorota Wąsowicz