Szkolna Paczka dla Lwowiaka

Po raz kolejny Szkolne Koło Wolontariatu „Wielkie Serca” zaprosiło całą społeczność szkolną do udziału w akcji: „Paczka dla Lwowiaka”. Przez trzy tygodnie zbieraliśmy żywność trwałą, artykuły higieniczne, produkty do dezynfekcji i środki czystości. Zebrane dary przekazane zostaną dzieciom z Domowego Hospicjum przy Katedrze Lwowskiej, podopiecznym Domu Miłosierdzia dla Seniorów w Brzuchowicach oraz potrzebującym rodzinom ze Lwowa i innych miejscowości, w tym dla naszych rodaków. Wszelkie dary są niezwykle ważne i pożądane, ale najważniejsza i równie wzruszająca jest pamięć o naszych rodakach i o ludziach mieszkających daleko stąd, jednak niezwykle dla nas bliskich.

Akcja „Paczka dla Lwowiaka” odbywała się pod patronatem prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przedsięwzięcie, przynosząc dary. Organizatorami akcji w szkole byli nauczyciele: Agata Biernacka, Edyta Fałkowska, Aleksandra Łuczak, Piotr Mikusz, Anna Szmidt, Natalia Szymura oraz Roksana Wojciechowska

Anna Szmidt