Nagrodzeni w konkursach plastycznych

Nasi uczniowie bardzo chętnie biorą udział w konkursach plastycznych, a ich zaangażowanie zbiera swoje dobre plony w postaci licznych nagród, dyplomów i wyróżnień. Stosowane przez uczniów różnorodne techniki sprawiają, że wszystkie prace zachwycają swoją oryginalnością, dokładnością i poczuciem estetyki.

Szkoła Podstawowa nr 50 w konkursie „Kuchnie świata – kuchnia europejska” nagrodziła naszych uczniów: I miejsce zajął Julian Pawlik z klasy 1e, natomiast drugie miejsce zajęły uczennice: Zuzanna Dobrzańska z klasy 1e oraz Magdalena Kuźma z klasy 2c.

Szkoła Podstawowa nr 118 nagrodziła następujące osoby:
II miejsce w konkursie „Świąteczny stroik bożonarodzeniowy” otrzymali: Antoni Zdanowicz z klasy 1c i Jan Zdanowicz z klasy 3c, natomiast wyróżnienie zdobyli: Magdalena Kuźma z klasy 2c oraz Jagoda Gajda i Franciszek Hutnik z klasy 1b.

Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i lista naszych zwycięzców w konkursie „Odżywiaj się zdrowo, by żyć kolorowo”:

I miejsce zajął Julian Pawlik z klasy 1e;
II miejsce zajęła Zuzanna Dobrzańska z klasy 1e;
III miejsce zajęła Magdalena Kuźma z klasy 2c.

Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte w konkursie plastycznym „Moja ulubiona postać z bajki” wyróżniła Magdalenę Kuźmę z klasy 2c.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszych artystycznych wyzwań konkursowych.

Anna Szmidt