Powitanie wiosny

Już jest! Nareszcie do nas przyszła! Czy Wy też nie mogliście się jej doczekać?

21 marca 2022 r., jak co roku, z ogromnym entuzjazmem powitaliśmy wiosnę.
Z tej okazji działo się u nas naprawdę wiele. Na korytarzach szkolnych zrobiło się kolorowo – to dzięki pięknym wiosennym pracom plastycznym jakie wykonaliśmy. Byliśmy na spacerze w Parku Południowym, podczas którego obserwowaliśmy jak przyroda budzi się do życia.
Zadbaliśmy także o to, żeby przy wejściu do szkoły pojawiły się wiosenne kwiaty, które każdego ranka będą wprowadzać nas w wiosenny, radosny nastrój.

22 marca 2022 r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski dla klas I-III pod hasłem „Wiosna w poezji”. Mimo sporej tremy nawet najmłodszym uczniom naszej szkoły udało się wspaniale zaprezentować przygotowane wiersze.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym zobaczycie jak świetnie bawiliśmy się w tym tygodniu! 🙂