III miejsce w kampanii społecznej „Rowerowy Maj”!

Pragnę poinformować wszystkich, że 31 maja zakończyła się w Polsce wielka kampania społeczna „Rowerowy Maj”. Dwa dni później na stronie miasta zostały opublikowane wyniki najaktywniejszych szkół i przedszkoli w naszym mieście. Kampania w tym roku miała ogromny zasięg, a Nasza Szkoła zajęła III miejsce w kategorii wrocławskich szkół dużych!  To ogromny sukces i bardzo serdecznie chcę podziękować Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom za ogromne zaangażowanie. To dzięki Wam, nasza szkoła trafiła do czołówki szkół wrocławskich, które namawiają i wdrażają do aktywności ruchowej oraz realizują cele programów ekologicznych.

Informuję również o trzech najlepszych, bo najbardziej zaangażowanych i świetnie bawiących się przy tej okazji, klasach, które wyróżniły się w tej kampanii najwyższą frekwencją:
                                  I miejsce klasa I b
                                  II miejsce  klasa I a
                                  III miejsce klasa II c

Czekam jeszcze na wyniki najaktywniejszych uczestników kampanii. Dla nich przewidziane są indywidualne nagrody. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom.

Jesteście Wszyscy Wspaniali !

Małgorzata Przysłup