Konkurs plastyczny „Książka – skarbnica wiedzy”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Książka – wielka skarbnica wiedzy”, którego organizatorem była nasza świetlica szkolna został rozstrzygnięty. Tegoroczna tematyka konkursu to: „Zakładka do książki”. Razem ze zgłoszeniami otrzymaliśmy pięknie wykonane prace konkursowe. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace możecie obejrzeć w galerii poniżej.

Za organizację konkursu były odpowiedzialne Panie w osobach: Aleksandra Łuczak, Monika Radosz, Anna Szmidt i Roksana Wojciechowska.

Celem konkursu było rozbudzenie wyobraźni twórczej i kreatywności dzieci, a także nawiązanie współpracy, wymiana doświadczeń i pomysłów z innymi świetlicami szkolnymi.

Po naradzie, jury konkursowe wybrało najlepsze prace w każdej kategorii wiekowej.

Przypomnijmy, że prace konkursowe były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-3 i klasy 4-8.

Oto lista zwycięzców i wyróżnionych:

Kategoria klas 1-3

• Emilia Michel (SP 36 )
  • Amelia Gwiazda – Rzepecka (SP 4 )

• Magda Kuźma (SP 4)
  • Natalia Szymańska (SP 39)
  • Lia Seo (SP 4)

• Iga Teuerle (SP 39)
  • Natalia Poźniak (SP 4)
  • Zosia Maciągowska (SP 67)

Kategoria klas 4-8

• Basia Kwiecińska (SP 32)