Dzień Kropki

Jak co roku, 15 września w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Ten dzień związany jest z kreatywnością i odkrywaniem talentów, które przecież drzemią w każdym z nas. Obchody tego dnia zaczęły się od czytania opowieci P.H. Reynoldsa pt. „Kropka” o małej, nieśmiałej dziewczynce o imieniu Vashti, która dzięki jednej małej kropce i pewnej nauczycielce uwierzyła w siebie. To właśnie rozmowom na temat wiary we własne możliwości poświęciliśmy tego dnia najwięcej czasu.

Czekały na nas też rozmaite kropkowe wyzwania m.in. zagadki, łamigłówki i zabawy ruchowe. Wykonaliśmy także wiele kreatywnych dzieł sztuki. Niektórzy uczniowie i nauczyciele pamiętali także o kropkach w elementach swojego ubioru J

Tego dnia wszyscy bawiliśmy się doskonale, a wszystko zaczęło się od małej kropki…