Klasy 2a i 2b w projekcie „Wrocławska Akademia Małego Ekologa” 🌿🐾
W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie klas 2a i 2b uczestniczyli w miejskim projekcie grantowym „Wrocławska Akademia Małego Ekologa” 🌍💚. Program rozwijał świadomość ekologiczną, odpowiedzialność za środowisko oraz przekonanie, że codzienne wybory każdego z nas mają znaczenie. ♻️ W ramach projektu nasi drugoklasiści zrealizowali sześć inspirujących wyjść edukacyjnych. 🚶♀️🚶♂️ 🦁 Wrocławski…





















