Rowerowy Maj w naszej Szkole – mamy III miejsce w mieście!
Dobiegła końca tegoroczna, ogólnopolska kampania społeczna pod nazwą „Rowerowy Maj”. Wydaje nam się, że w tym roku wzięło w niej udział o wiele więcej dzieci niż rok temu – pamiętacie to Ogłoszenie?. Tak, już się nam nie wydaje, Kochani! Mamy potwierdzenie! W tym roku zajęliśmy III miejsce wśród dużych szkół…





















