Mam talent!

Podobno w każdym z nas drzemie jakiś ukryty talent, trzeba tylko go w sobie odkryć, a potem starannie pielęgnować. Właśnie dlatego w środę, 1 marca odbył się nasz pierwszy szkolny pokaz talentów „Twój czas na blask”.  Tego dnia uczniowie klas 1-3 mogli zaprezentować swoje pasje i  uzdolnienia.
Konkurs rozpoczęty został wspaniałym występem artystycznym przygotowanym przez klasę 1B.
Następnie mogliśmy podziwiać pokazy gry na instrumentach ( pianino, skrzypce), różnorodne chorografie taneczne (hip-hop, breakdance, flamenco, taniec nowoczesny), prezentacje wokalne, pokaz gimnastyki artystycznej oraz dzieł malarskich. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem wszystkich wykonań, a nasi mali artyści otrzymali gromkie brawa za swoje występy.
Dziękujemy za udział w widowisku, ujawnienie wyjątkowych zdolności i już dziś serdecznie zapraszamy Was do kolejnych edycji konkursu.