OUR SCHOOL – PREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY W JĘZYKU ANGIELSKIM

W ramach kolejnego etapu międzynarodowego projektu eTwinning, uczniowie klasy 6a stworzyli prezentację o naszej szkole w języku angielskim. Prezentacja została przesłana do szkół partnerskich we Włoszech i Francji, od których w ramach wymiany otrzymaliśmy prezentacje przedstawiające ich szkoły. Wymiana prezentacji była świetną okazją do szlifowania umiejętności współpracy w grupie, umiejętności wykorzystywania technologii informacyjnych oraz aktywizacji na lekcjach języka angielskiego. Dzięki otrzymanym prezentacjom, uczniowie mieli możliwość poznania zwyczajów oraz szkolnej rzeczywistości swoich włoskich i francuskich kolegów i koleżanek. Koordynatorem projektu jest p. Natalia Hoffman-Hulak.
Zachęcamy do obejrzenia!