„Matematyka w przyrodzie”

Uczniowie z klas 4-6 uczestniczyli w wykładzie „Matematyka w przyrodzie” w Centrum Aktywnej Edukacji –ExploraPark w Wałbrzychu. Podczas warsztatów uczniowie pogłębiali swoją wiedzę i umiejętności matematyczne poprzez zabawę.
                                                                                                             A.Musztyfaga

Niedawno uczestniczyłem w wycieczce do ExploraParku w Wałbrzychu. Znajduje się tam wiele zabawek matematycznych, był też labirynt lustrzany. Każdy mógł rozwiązać zagadkę matematyczną. Najbardziej podobała mi się zabawka o nazwie Próżnia. ExploraPark pokazuje, że matematyka jest wszędzie wokół nas i jest ciekawa.
                                                                                                        Polecam, Piotr Korbecki kl.4a.