,,Szkoła do hymnu”

Przez cały tydzień w naszej szkole odbywały się różne działania związane z Narodowym Świętem Niepodległości. Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej przygotowali prace plastyczne i dekoracje o tematyce patriotycznej, które ozdobiły sale i korytarze naszej szkoły, podkreślając uroczysty nastrój. Uczniowie klasy 6c zadbali o oprawę artystyczną apelu, który odbył się na sali gimnastycznej, a klasa 3b zaprosiła nas na pyszne desery w biało-czerwonych barwach. 

W piątek 10 października wszyscy uczniowie i nauczyciele ubrani w odświętne stroje z kotylionami w barwach narodowych, punktualnie o godzinie 11:11 zaśpiewali ,,Mazurka Dąbrowskiego ”.

Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz zdjęć z tego wydarzenia, a także do wysłuchania pieśni „Szara Piechota” w wykonaniu uczniów klasy 6B.

#SzkolaDoHymnu

„Szara Piechota” w wykonaniu uczniów klasy 6B

Brak możliwości komentowania.