„Każdy inny – wszyscy równi”

Zapraszamy do udziału w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym pod hasłem: „Każdy inny – wszyscy równi”.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Anna Kałka

Możliwość komentowania została wyłączona.