Ogólnopolski projekt „Aniołkowe granie”

W dniach 21 i 22 grudnia 2023 r. nasza szkoła zakończyła ogólnopolski projekt „Aniołkowe Granie”. W tych dniach wręczyliśmy wymarzone paczki piątce dzieci, które losowo zostały wskazane naszej placówce przez wrocławski MOPS. Czwórka dzieci odebrała je osobiście, a na ręce opiekunki zastępczej przekazane zostały paczki dla Alana, który nie mógł do nas dotrzeć.
                 Podczas zorganizowanych dwóch Kiermaszy na terenie naszej szkoły, sprzedawane były biało-czerwone deserki oraz przepyszne ciasta upieczone w domach uczniów. Dzięki hojności naszych młodszych i starszych Uczniów oraz ich Rodziców, udało się nam zebrać 7586 zł. Te pieniądze pozwoliły Rodzicom z klasy 3b na przygotowanie paczek, o jakich marzyły: Weronika (16 lat), Wiktoria (11 lat), Jessica (9 lat), Alan (12 lat), Brian (9 lat). Dzięki tej kwocie pieniędzy zakupione zostały: laptop z myszką i podkładką, 3 tablety, wymarzone samochody- resoraki metalowe większych rozmiarów, kosmetyki i ubrania, zestawy plastyczne do kreatywnego tworzenia, słodycze i owoce. Pięknie zapakowane paczki odebrane zostały przez uradowane dzieci i ich opiekunów zastępczych.
                  Radość z przekazania prezentów i zaskoczenie naszych gości na pewno długo zostaną w naszej pamięci.
                  Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, które okazały serce i wsparcie tym Dzieciom z „Aniołkowego Grania”. Jesteście Wspaniali !

Małgorzata Mazur z klasą 3b