Akcja charytatywna „Podaruj dzieciom święta”

W grudniu nasza szkoła brała aktywny udział w akcji charytatywnej „Podaruj Dzieciom Święta”. W roku 2023 akcja skierowana została do dzieci i młodzieży z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania.
              Zbieraniem darów zajęła się klasa 3b z wychowawczynią. Akcja powiodła się dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu naszych Uczniów i Państwa. Zebraliśmy wiele interesujących gier, książek dla dzieci i młodzieży, ubrań i słodyczy.
              Wszystko przekazaliśmy koordynatorowi Fundacji Instytutu Rozwoju Dolnego Śląska – panu Robertowi Leszczyńskiemu. W tej Fundacji zapakowano rzeczy w świąteczne paczki i przekazano podopiecznym Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania.
             Dzięki nam mogły radować się z prezentów kolejne dzieci i młodzież.
             Możemy być z siebie – jako społeczności szkolnej – dumni!

Dziękujemy serdecznie za udział w tej akcji charytatywnej.
Małgorzata Mazur i klasa 3