Koncert uczniów Szkoły Muzycznej

W miniony poniedziałek, 8 kwietnia ponownie mogliśmy uczestniczyć w koncercie uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz. Nasi uczniowie, którzy jednocześnie uczą się  szkole muzycznej  ponownie zachwycili nas swoimi umiejętnościami gry na fortepianie, wiolonczeli i klarnecie. Mieliśmy także okazję wysłuchać kilku utworów zagranych na akordeonie.

Po części artystycznej zgromadzieni na widowni uczniowie odpowiadali na pytania prowadzącego, dotyczące zaprezentowanych instrumentów. Jak się okazało nasi uczniowie mają naprawdę imponującą wiedzę muzyczna.

Serdecznie dziękujemy  za mozliwość udziału w koncercie.
Informujemy także o naborze kandydatów do Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz na rok szkolny 2024/2025 przy ul. Powstańców Śląskich 12, który potrwa do 27.05.2024 r.
Więcej informacji na temat rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej www.gov.pl/smwroclaw