Certyfikat Miejskiego Programu Profilaktyki Logopedycznej

Z radością informujemy, że nasza szkoła uzyskała certyfikat Miejskiego Programu Profilaktyki Logopedycznej. Aby go uzyskać, pracowałyśmy z nauczycielkami edukacji wczesnoszkolnej, obecnych klas drugich, cały zeszły rok szkolny. W ramach przygotowań do uzyskania certyfikatu, oprócz objęcia dzieci badaniami profilaktycznymi, szkoła uczestniczyła w międzyszkolnym projekcie edukacyjnym, a rodzice mogli skorzystać z warsztatów dotyczących zaburzeń artykulacyjnych, typowych dla dzieci w wieku szkolnym. Dzięki programowi, w tym roku szkolnym i w latach kolejnych, wszyscy uczniowie naszej placówki będą objęci profilaktycznymi działaniami logopedycznymi.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim nauczycielom zaangażowanym w działania zakończone kolejnym sukcesem.
                                           Logopedki A. Ścisłowska
                                                      K. Wiertel