Warsztaty na Uniwersytecie Ekonomicznym

Lekcje poza murami szkoły to zawsze wspaniała przygoda i moc wrażeń. Dzisiaj zostaliśmy zaproszeni na zajęcia z gospodarki przestrzennej. Tak, tak… uczniowie klasy 1C i 1PP, jako najmłodsi studenci tego dnia, na Uniwersytecie Ekonomicznym zgłębiali tajniki gospodarowania przestrzennego. Po przyswojeniu zagadnień teoretycznych, zaprojektowaliśmy w grupach przestrzeń po tzw. „szkieletorze” we Wrocławiu. Okazało się, że praca planisty jest bardzo trudna, wymaga ogromnej wiedzy i kreatywności. Staraliśmy się sprostać zadaniu i w nagrodę otrzymaliśmy naklejki. Jeszcze raz dziękujemy Pani prof. dr hab. Alicji Zakrzewskiej-Półtorak oraz Panu mgr inż. Agacie Plucie za zaproszenie i wspaniałą lekcję!