Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF 2021 w SP 4

W piątek, 19. listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF 2021. Wszyscy uczniowie i nauczyciele, na znak solidarności z dziećmi na całym świecie, ubrali się na niebiesko. Część sal szkolnych również została przystrojona w kolorze niebieskim. Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wraz ze swoimi nauczycielami obejrzeli, a następnie omówili prezentację multimedialną dotyczącą praw dziecka. Poszczególne klasy stworzyły plakaty, prace plastyczne, notatki graficzne w zeszytach nawiązujące do praw dziecka.
Klasa 4 b przygotowała przedstawienie pt. Baśń o prawach dziecka. Z uwagi na sytuację pandemiczną, przedstawienie zostało nagrane wcześniej, a w piątek udostępnione całej społeczności szkolnej.
Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji ze szkolnych obchodów Dnia Praw Dziecka.