Akcje na rzecz dzieci z oddziału neurologii dziecięcej

Szkolne Koło Wolontariatu „Wielkie Serca” ogłosiło i przeprowadziło świąteczną akcję charytatywną na rzecz dzieci/pacjentów z oddziału neurologii dziecięcej (Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka przy ulicy Gen. Augusta Emila Fieldorfa 2 we Wrocławiu) na terenie naszej szkoły.

Zbierane były różnego rodzaju słodycze wielkanocne, które podczas pobytu w szpitalu w okresie świąt sprawią dzieciom radość.

Jak zawsze podczas trwania akcji charytatywnych, społeczność naszej szkoły jest bardzo pomocna, aktywna i mocno zaangażowana, tak i przy tej akcji wszyscy wykazali się w stu procentach.

Przy poprzednim przedsięwzięciu na rzecz pacjentów neurologii dziecięcej zebraliśmy mnóstwo słodyczy w kształcie serca oraz gier planszowych i puzzli.

Akcje koordynowały Panie: Monika Radosz i Anna Szmidt.

Dziękujemy wszystkim za dobroć i wielkie serce. Ogromne podziękowania i słowa uznania przekazujemy od Pani pielęgniarki oddziałowej, a także od  personelu medycznego z tego oddziału.

Anna Szmidt