Dzień Sportu z SU

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego SP4 postanowili zadbać o kondycję fizyczną swoich koleżanek i kolegów, dlatego 2. czerwca ogłosiliDniem Sportu. Pogoda na początkunapawała nas obawą, czy rzeczywiście impreza dojdzie do skutku. Na szczęście po godzinach niepewności na niebie pojawiło się jasne słońce. Rozgrywki podzielono na 2 tury: pierwsza dla klas siódmych i klasy szóstej,druga – dla klas czwartych. Po emocjonujących pojedynkach takich jak: przeciąganie liny, wyścig na trzy nogi, wyścigi w workach oraz sztafeta, klasyfikacja generalna wyłoniła zwycięzców tego dnia.W pierwszej kategorii wiekowej wygrała klasa 7e, w drugiej: klasa 4c.
Dziękujemy serdecznie za wspaniałe, sportowe emocje!

Samorząd Uczniowski (Amelia, Zuza, Jagoda Ch., Zosia, Ola, Jagoda G., Iza, Lena,i oczywiście Mistrz Ceremonii – Szymon).