Podziękowanie za udział w akcji „Dary dla Ukrainy”

Dnia 22 czerwca delegacja naszej szkoły w osobach: Pani Anna Szmidt, Aleksandra Lipińska (kl. 7e) i Julia Kierzkowska (kl. 7e), uczestniczyła w uroczystym podsumowaniu działań i zbiórki darów na rzecz pomocy dla Ukrainy. Uroczystość odbyła się z udziałem Pana Jacka Sutryka – Prezydenta Wrocławia, Komendanta Straży Miejskiej Wrocławia oraz przedstawicieli Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowskiej Fundacji im. Św. Jadwigi i miała miejsce przy Centrum Historii Zajezdnia. Z rąk Pana Prezydenta Wrocławia odebraliśmy podziękowanie za ogrom pracy i dobre serce, które zawsze mamy otwarte dla osób w potrzebie.

Cała społeczność szkolna była mocno zaangażowana w akcję pomocy dla Ukrainy. Zawsze można liczyć na piękny gest od wszystkich Państwa. Udało się przekazać mnóstwo darów zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami osób, dla których to wsparcie było niezbędne.

Anna Szmidt