How much do you know about Poland in English?

Narodowe Święto Niepodległości uczciliśmy w tym roku uroczyście i wesoło. O godzinie 11.11. zaśpiewaliśmy hymn Polski włączając się w ogólnopolską akcję „Szkoła do hymnu”. Uczniowie mogli wziąć udział w konkursie na prezentację lub lapbooka patriotycznego, przez cały dzień trwała też zabawa z odnajdywaniem zadań ukrytych pod kodami QR. Uczyliśmy się robić kotyliony i ozdoby patriotyczne, które udekorowały całą szkołę. Klasa 6a częstowała ciasteczkami i babeczkami, a klasa 3a przygotowała pyszne biało-czerwone deserki. Było ciekawie… Zapraszamy do obejrzenia galerii miniprojektu patriotycznego „How much do you know about Poland in English?” oraz ciekawych aktywności patriotycznych w klasach starszych.